قیمت سیم مفتول سیاه

ولتاژ نامی پانصد تا سیصد وات در سیم ها مخصوصا سیم مفتول به رنگ های مختلف حتی سیاه و مقطع 1 میلی است در بازار های مختلف سیم مفتول به صورت پروفیل آلومینیوم موجو است که درست است قیمت مناسبی داشته باشد اما اوستا کار هایی که دنبال بهترین جس و کیفیت هستن و قیمت برایشان مهم نیست از جنس مسی این محصول استفاده می کنند که دارای رسانایی بهتر است.

سیم مفتول سیاه طول عمر بیشری نسبت به نوع آلومینیومی دارد و اگر دقت کنید بیشتر خانه های قدیمی از جنس مسی این محصول کامل استفاده می کنند چنانچه تمایل به کسب اطلاع از کاربرد ها و ویژگی و البته قیمت این محصول کاربردی هستید می توانید به سایت شرکت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

این نوع سیم مفتول به صورت کلاف و شاخه ساخته و تولید می شود و همچنین این نوع سیم مفتول برای استفاده در صنعت بسیار مفید است و می شود تابلو های صنعتی بزرگ و لوله هارو به علت مقاومت بالا از این محصول استفاده کرد.

قیمت سیم مفتول

از خصوصیات این سیم که در صنعت ساختمان سازی کاربرد دارد همچنین در ساخت بسیاری از مصالح نیز به کار می‌رود و به عنوان ماده اولیه یا به عبارتی می توان گفت مفتول مادر نیز شناخته می شود.

معمولا با توجه به مواد اولیه و جنس سیم مفتول است که در تعیین قیمت آن تاثیرگذار است.

مفتول یک نوع فولاد نورد گرم از نوع صاف و صیقلی می باشد که مقاومت و طول عمر بالایی دارد، سطح مقطع آن به صورت گرد یا مستطیل است.

قیمت سیم مفتول سیاه

معمولاً مفتول ها به صورت کلاف پیچیده به هم جابجا می شوند و در خصوص قیمت سیم مفتول نیز باید خدمت تان عرض کنیم که روش و جنس مواد تولیدی تاثیر به سزایی در این زمینه خواهد داشت.

به وسیله دو یا چهار تسمه فولادی به صورت ارزی بسته بندی شده که حمل و نگهداری می شود، قبل از بسته بندی یا زدن تسمه باید مفتول ها و اندازه کافی فشرده شود همچنین مفتول به دو صورت سیاه و گالوانیزه یا همان مفتول سفید تولید می شود.

مفتول سیاه نوعی مفتول به اصطلاح پخته شده است که خصوصیات شیمیایی خود را حفظ کرده همچنین ماده اولیه مفتول گالوانیزه نیز به حساب می آید و در تولید توری مرغی، توری حصاری، سیم خاردار، توری مش، گابیون و توری پرسی کاربرد دارد.

سیم مفتول سیاه

به طور کلی سیم مفتولها سیمهای تک رشته ای با سطح مقطعی گرد هستند و دارای یک فلز هادی می باشند و در عین منعطف بودن از مقاومت بالایی هم برخوردارند.

قیمت سیم مفتول سیاه

بدلیل اینکه در ساخت سیم مفتول سیاه از هیچ پوششی برای سطح آنها استفاده نمی شود از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند تا از مقاومت قابل قبولی در برابر انواع آسیبها برخوردار باشند.

مفتولها دارای انواع مختلفی همچون سیمهای فابریک، انواع غیر فابریک، مفتولهای گالوانیزه گرم و سرد، انواع سیاه و سفید و غیره می باشند.

سیم مفتولهای گالوانیزه از طریق گالوانیزه کردن مفتول سیاه تولید می شوند که این مساله باعث می شود تا مفتول در برابر اکسیده شدن و همچنین زنگ زدگی مقاوم شود و قابل استفاده در هر نوع شرایط جوی باشد.

در صنایع مختلف و همچنین ساختمان سازی از انواع سیم مفتول مخصوصا مفتولهای آهنی استفاده زیادی می شود ضمن اینکه سیم مفتولهای سیاه در انواع مختلفی همچون نازک، ضخیم و روکش دار تولید می شود.

به طور کلی سیمهای مفتولی در دو نوع سیاه و سفید تولید می شوند که انوع سیاه آن برخلاف انواع سفید از فلز گالوانیزه تولید نمی گردد.

از ویژگیهای سیم مفتول سیاه می توان به قابلیت خم شدن و انعطاف آن اشاره کرد که در کنار مقاومت بالایی که دارد می توان آنرا به صورت تابیده شده و بافته شدهه در آورد.

سیمهای مفتول آهن هم دارای انواع سفید و سیاه می باشند که با قیمتهای مختلفی در بازار عرضه می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا