قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

در مورد راهنمایی خرید این پکیجها باید گفت اول از همه باید به ظرفیت پکیج مورد نظرتان دقت کنید برای این کار شما باید متراژ منزل مسکونی خود را در عدد صد و پنجاه ضرب کنید اما اگر شما این پکیج را برای محل اداری تهیه می کنید باید متراژ آن محل را در صد ضرب کنید.

اگر بخشی از مسیر دودکش این پکیج افقی است و همچنین بیشتر از سی سانتی متر است باید از پکیجهای فن دار استفاده کنید همچنین اگر محل نصب پکیج شما در بالکن و تراس قرار دارد و یا می خواهید آن را در فضای باز نصب کنید باید نوع فن دار آن را تهیه کنید.

قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

می توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید مطمئن و آسان و به صرفه ای که داشته اید در کمترین زمان دستگاه خود را از سایت آراد برندینگ تحویل بگیرید و اقدام به نصب پکیج دیواری خود کنید.

اگر آب محل زندگی شما املاح زیادی دارد و در گروه آبهای سخت قرار می گیرد و یا اگر زیر بنای آپارتمان شما بیش از صد و بیست متر است باید از قطعات پکیج دو مبدله استفاده کنید همچنین باید در نظر بگیرید که شهری که پکیج در آن نصب می شود و از آن استفادا می شود باید فشار آب آن حداقل 0.5 اتمسفر بود و حداکثر به 3.5 اتمسفر برسد.

تنظیم پکیج دیواری بوتان

برای اینکه این سیستم گرمایشی به خوبی عمل کند باید تنظیم شود پکیج دیواری بوتان در هنگام تولید در کارخانه تنظیم و تست می شود ولی این تنظیم کافی نیست و در هنگام نصب نیز باید سلامت تمام قسمتهای پکیج تست و آزمایش شود و مواردی مانند میزان فشار آب، شعله و غیره تنظیم گردد تا بهترین کارایی را داشته باشد  و بتوانید سالیان سال از آن استفاده کنید.

قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

از دیگر تنظیمات آن، می توان به تنظیم میزان هوای خروجی اشاره کرد برخی از این پکیجها دارای فن هستند و برخی بدون فن بوده و دودکش دارند که با توجه به قیمت پکیج دیواری متناسب با جنس و کیفیت می باشد که در مدل دودکش دار باید دودکش در فضای مناسبی نصب شود که هوا به خوبی جریان داشته باشد اندازه لوله دودکش باید کاملا استاندارد بوده و بر روی آن کلاهک مخصوص قرار گیرد تا ایمنی پکیج فراهم شود کلاهک باید به طور کامل به دودکش متصل باشد که اگر پکیج ایمن نباشد مشکلات جدی برای افراد به وجود خواهد آمد.

با شروع فصل زمستان بهتر است تنظیمات پکیج دیواری مناسب برای این فصل انجام شود چون در این فصل به گرمای بیشتری در داخل منزل نیاز است و این تنظیمات علاوه بر گرمایش منزل به طول عمر پکیج نیز کمک می کند همین طور در فصل تابستان نیز این تنظیمات باید مجدد انجام شود و گرما و دمای آب دوباره تنظیم شود چون در تابستان به گرمای زیاد نیازی نیست و این تنظیمات به صرفه جویی در انرژی کمک می کند و از اتلاف آن جلوگیری می نماید از این رو توصیه می شود پکیج خود را به صورت منظم و مرتب سرویس کنید و بتوانید همواره از کارایی بالای آن بهره مند شوید.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور

بسیاری از فروشنده های دستگاه قطعات پکیج دیواری برند ایران رادیاتور را برای خرید و فروش توصیه می کنند و از آن به عنوان یکی از کار آمد ترین و به صرفه ترین مدلها یاد می کنند اما مزایای این پکیج و این برند را نام می بریم این پکیجها می تواند به طور لحظه ای و همچنین با فشار مناسب می تواند آب گرم مصرفی را تامین کند.

قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

همچنین این برند ویژگی نصب آسان را برای دستگه های خود قرار داده است اما بزرگ ترین و بهترین  ویژگی در نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور این است که نصب آن به وسیله اپراتور خدمات پس از فروش در تمام ایران رایگان می باشد.

همچنین به علت داشتن کارایی بالا و بازدهی بسیار مناسب یک جایگزین خوب برای موتور خانه ها برای تامین آب گرم ساختمان می باشد از طرفی این برند برای بعد از خرید شما هم مزایایی در نظر گرفته که این مزایا همان خدمات پس از فروش هستند که شما می توانید از این خدمات در سراسر ایران استفاده کنید با در نظر گرفتن این مزایا و امتیازاتی که گفته شد به جرئت می توان ادعا داشت که این برند یکی از بهترین برند در زمینه تولید و فرو‌ش پکیجهای دیواری می باشد و می تواند نیازهای مشتری را به بهترین نحوه برآورده کرده و رضایت آنها را جلب نماید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا