قیمت کفپوش پی وی سی بیمارستانی

کفپوش پی وی سی بیمارستانی باید از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد به دلیل اینکه در بیمارستان عبور و مرور بسیار زیاد است. انواع مدل های این محصول را می توانید در سایت آراد برندینگ مشاهده کنید.

قیمت کفپوش پی وی سی بیمارستانی

قیمت کفپوش رولی پی وی سی در بازار متنوع است. چرا که براساس ضخامت و کیفیت قیمت گذاری شده و در این میان مدل های 2 میل را می توان مناسب دانست. همانطور که می دانید یک محیط زمانی برای افراد جالب توجه بوده و می توانند از ان نهایت استفاده را برند که از دیزاین بسیار خوب و مدرن بهره گیرد. از این رو در سالهای اخیر بهترین نوع متریال ها به منظور دکوراسیون و دیزاین داخل تولید شده تا مصرف کننده ها شرایط انتخاب بهتر آنها را داشته باشند.

کفپوش پی وی سی بیمارستانی

یکی از پرفروش ترین نوع کفپوش پی وی سی رنگ روشن این محصول می باشد به این علت که رنگهای روشن باعث دلبازتر دیده شدن محیط می شوند و فضا را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهند. این کفپوشها در انواع طیفهای رنگی و برای هر سبک و سلیقه ای تولید می شوند و برای دکوراسیونهای گوناگون با سبکهای فانتزی، مدرن و کلاسیک قابل استفاده می باشند. برای تمیز کردن کفپوشهای پی وی سی سعی کنید از مواد شوینده نانو که قدرت پاک کنندگی خیلی زیادی دارند استفاده نکنید تا آسیبی به کفپوش وارد نشوند بعد از هر بار تی کشیدن حتماً آن را خشک کنید تا نم و رطوبت به بافتهای آن نفوذ پیدا نکنند در این صورت طول عمر کفپوش بیشتر می‌ شود.

قیمت کفپوش پی وی سی بیمارستانی

از مزیتهای بسیار مهم کفپوش پی وی سی بیمارستانی می توان به این موارد اشاره کرد که این محصول خیلی راحت تمیز می شود، سطح آن صاف است و آلودگیها و کثیفیها خیلی راحت با کمک یک تی از روی آن پاک می شوند و هیچ اثری از آنها روی کفپوش باقی نخواهد ماند. کفپوشهای پی وی سی همچون کفپوش سنگ آنتی باکتریال جلوی رشد و تکثیر ویروسها و عوامل بیماری زا را به خوبی می گیرند و مانع از انتقال و گسترش بیماری می شوند. کفپوشهای بیمارستانی هیچگونه درز و فضای باز ندارند که ویروسها و آلودگیها به داخل آنها نفوذ کنند، این محصولات در متراژها و ابعاد مختلف تولید می شوند و نصبشان هم کار خیلی سختی نیست اما بهتر است از افراد کاربلد برای نصب بهتر کمک بگیرید.

قیمت کفپوش پی وی سی

طبیعتا شناخت کفپوش لمینت و پی وی سی به خریداران این اجازه را می دهد تا محصولی بهتر را انتخاب و بکار گیرند. زیرا این محصول انواع مختلفی در بازار داشته که از نظر ساختاری و استانداردهای موجود، با یکدیگر فرق دارند. مهمترین خصوصیتی که در کفپوش پی وی سی وجود داشته و سبب شده خریداران آن را سفارش دهند، قابلیت شستشوی آسان است. همچنین مناسب بودن قیمت کفپوش رولی و تایلی در مقایسه با دیگر متریال های کف، از دیگر موضوعات مورد توجه است. با توجه به اینکه میزان تردد در انتخاب کفپوش ها اهمیت داشته، توصیه می شود برای مکان هایی که از رفت و آمد زیاد برخوردار بوده، نوع مقاومت تر و باکیفیت تر کفپوش پی وی سی استفاده گردد.

قیمت کفپوش پی وی سی بیمارستانی

بسیاری از افراد به دنبال قیمت کفپوش پی وی سی بوده تا براساس انتظار و نیاز خود آن را سفارش خرید دهند. در بازار برندهای مختلف ایرانی و خارجی از کفپوش سرامیکی رولی موجود بوده که یکی از مهمترین عوامل موثر در تفاوت قیمت هاست. به همین دلیل شرکت هایی که در خصوص فروش این تولیدات فعالیت دارند، پیشنهادات مختلف را به مشتریان خود ارائه داده و سعی در همکاری با آنها دارند. کفپوش پی وی سی معمولا با ضخامت 1.6 تا 3 میل تولید می شود. این مسئله سبب شده خریداران در مورد انتخاب و سفارش این محصول از افراد متخصص مشاوره گیرند. با توجه به اینکه کفپوش پی وی سی 2 میل، ضخامتی استاندارد داشته، در انواع کفپوش های رولی و تایلی می توان این نوع را سفارش خرید داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا