قیمت مشعل صنعتی گازی

در ادامه مقاله سایت آراد برندینگ قصد داریم در مورد انواع مشعل گازی دستی صحبت کنیم که روش خرید و فروش آنها در قیمت گذاری تاثیر زیادی دارد، محصولات مورد نظر در نمونه های ایرانی و خارجی هستند که مسلما از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند.

قیمت مشعل صنعتی گازی

شاید برای افراد زیادی جای سوال باشد که مشعل صنعتی چیست و چه کارایی دارد؟ برای پاسخگویی به این سوال باید گفت که یک دستگاه است که در کوره های صنعتی مورد کاربری قرار می گیرند و می توانند سوخت مصرفی خود را به انرژی حرارتی تبدیل کنند، با این وجود باید گفت که از نظر کارایی در سطح عالی قرار می گیرند و می توانند بازار فوق العاده ای را ایجاد نمایند.

اگر ساختار و سیستم مشعلهای صنعتی را مورد بررسی قرار دهیم متوجه می شویم که هوا، سوخت و جرقه سه عامل اصلی هستند که اگر یک مورد را حذف کنیم دستگاه کار نمی کند و عملکرد آنها با مشکل مواجه می شود، کارشناسان تولید به گونه ای این محصولات را آماده می کنند تا خریداران بتوانند آنها را با اطمینان تهیه نمایند و باید گفت که خرید و فروش محصولات در بازار شهرهای مختلفی ترتیب داده می شود.

مشعل صنعتی گازی

یکی از ابزارهای صنعتی که موارد استفاده و مصارف بسیار گوناگونی دارد مشعل گازی می باشد که در شهرهای مختلف تهران، قشم، عسلویه و غیره به تولید و عرضه می رسد.

این دستگاه ها کاربردهای فراوانی دارند و برای مصارف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی به تولید می رسند که هر کدام از آنها از نظر قدرتی و توان ایجاد انرژی گرمایی مدلهای مختلفی دارند.

این دستگاه از لحاظ ساختار و قطعات از اجزای مختلفی تشکیل شده است که مهم ترین قطهات این دستگاه وایرها، الکترود جرقه زن، ترانس، نازل سوخت، دمپر هوا، فرمان کنترل مشعل، شعله پخش کن، فن دمنده هوا، شیر برقی، نشت یاب، فیلتر گاز، دودکش و پرشر گاز می باشد که هر کدام از آنها دارای کارایی خاص خود می باشند که در کنار هم و با اجرای هماهنگ در کنار هم سبب کار کرد مشعل گازی می شوند.

قیمت مشعل صنعتی گازی

گاز طبیعی که به مشعل صنعتی گازی ورود پیدا می کند با عبور از فیلتر گاز توسط شیر برقی کنترل و به محیط احتراق هدایت می شود و در این بین دمنده هوای مورد نیاز فرایند سوختن گاز را مهیا می کند و گاز که با هوا ترکیب شده آماده روشن شدن شعله می شوند.

در واقع این دستگاه برای تولید گرما ساخته شده است که در مراکز مختلف برای تولید گرما از آن استفاده می شود.

این دستگاه ها انرژی حاصل از سوختن گاز را به گرما تبدیل می کنند که این واکنشها کمی گاز خروجی دارد و با استفاده از دودکش به خارج از محیط هدایت می شوند و عملکرد آنها به صورت تک مرحله ای و یا دو مرحله ای می باشد.

قیمت مشعل صنعتی

در قسمت قبل یک تعریف کلی از مشعل گازی بیان کردیم و می دانیم که این محصولات با توجه به کارایی که دارند می توانند معاملات بزرگی را ایجاد کنند و سود بسیاری داشته باشند، محصولات مورد نظر با نام برندهای ایرانی و خارجی هستند که مسلما از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند و مشتریانی که قصد خرید این محصولات را دارند خوب است در ابتدای کار اطلاعاتی را در این زمینه به دست آورند و بعد اقدام به خرید کنند، مشعلهای صنعتی را تولید کننده در گونه های مختلفی آماده می کند که در ادامه چند نمونه از آنها را ذکر می کنیم.

بر اساس نوع سوخت مشعلها در نمونه های دوگانه سوز، گازی، گازوئیلی، مازوت سوز و چندگانه سوز هستند که بدون شک برای هر کدام می توان ویژگیهایی را بیان کرد که بدون شک این عوامل در انتخاب خریداران تاثیر بسیاری می گذارد، خریدار مشعل صنعتی باید قبل از هر کاری نیاز خود را شناسایی کند و در مورد سیستم ایمنی، سیستم تعمین سوخت، سیستم هوا و … اطلاعات به دست آورد تا متناسب با کار باشد و بتواند نهایت استفاده را از آنها ببرد.

قیمت مشعل صنعتی گازی

برای تعیین قیمت مشعل صنعتی باید گفت که پارامترهای بسیاری تاثیر گذار هستند که هر کدام به نوبه خود می توانند قیمت آنها را تحت تاثیر قرار دهند و نرخ را افزایش و یا کاهش دهند، تولید کننده به خوبی می داند که برای خرید قیمت اهمیت زیادی دارد از همین رو سعی  می کند لیستی از نرخ آنها را ارائه دهد تا انتخاب افراد راحت تر و معقول تر باشد در ادامه چند نمونه از عوامل موثر را بیان می کنیم، مهمترین آنها بسته بندی، روش عرضه، جنس، نوع مشعل، طرح، اندازه، روش فروش، تولید کننده می باشد. کیفیت محصولات به خوبی قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد و باید گفت که هر چه محصولات مرغوب تر باشند قیمت آنها به نسبت افزایش پیدا می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا