فروش نهال شليل سفید انجیری

نهال شلیل را می توان از قلمه های درخت شلیل به دست آورد به این منظور که در فصل زمستان مثلاً بهمن ماه قلمه هایی از درخت شلیل را جدا سازی می کنند و آن را در داخل زمین به مدت چند ماه قرار می دهند تا به خوبی رشد کند و ریشه هایی را به دست آورد و پس از گذشت چند ماه آن ها را از خاک در می آورند و برای کشت دادن به زمین اصلی انتقال می دهند.

فروش نهال شليل سفید انجیری

نهال شلیل دارای طولی به ارتفاع ۲ متر می باشد و فروش نهال شلیل را به صورت تعداد سال هایی که دارند به فروش می رسانند مثلاً نهال شلیل دو ساله با نهال شلیل سه ساله دارای قیمت ارزان تری دارد.

پس از این که نهال شلیل آماده پرورش دادن می باشد آن ها را به سراسر کشور منتقل می کنند و با کشت آن ها می توان باغ های شلیل خوبی را تولید نمود و علاوه بر بازار های داخلی بازار های کشور های دیگر نیز به این نهال احتیاج دارند و به همین دلیل درخواست خود را به کشور ما اعلام می‌ کنند و نمایندگی های فعال داخلی با توجه به درخواست آن ها این نهال ها را برای اکثر کشور های دیگر نیز صادر می کنند که ارز آوری خوبی را برای کشور ما به همراه دارد.

نهال شليل انجيري

بهترین نوع خاکی که برای کاشت نهال شلیل انجیری مورد استفاده قرار می گیرد خاک است که کاملا زهکشی شده و دارای بافت نرم می باشد، خاکی که برای کاشت این نهال مورد استفاده قرار می گیرد به هیچ عنوان نباید دارای بافت بسیار سنگین باشد زیرا این گیاه توانایی رشد در خاک با بافت سنگین را ندارد و روند رشدش به شدت کاهش می یابد.

فروش نهال شليل سفید انجیری

نهال شلیل انجیری داری طول عمر بالا و به مدت ده سال می باشد عمر بالای این محصول موجب گردیده که این نهال مورد استقبال بسیاری از باغداران و تولیدکنندگان میوه قرار گیرد زیرا می توانند به مدت ده سال از ثمره و میوه این گیاه استفاده کنند.

این نهال برعکس  برای رشد نیازمند مقدار زیادی آب می باشد و بهتر است بیشتر در مناطقی که میزان آب فراوانی دارد کاشته شود، کاشت این نهال در مناطق خشک به هیچ عنوان توصیه نمی گردد. نهال شلیل انجیری از پایه زدن نهال شلیل با دیگر میوه ها از جمله زردآلو، بادام و آلو می باشد، شلیل انجیری از جمله میوه های خوش طعم و پرطرفدار می باشد.

برای اینکه نهال شلیل انجیری بهار رشد کند باید نهالها با فاصله های استاندار از یکدیگر قرار بگیرند، بهترین حد فاصله برای کاشت درختها سه متر می باشد.

نهال شليل سفيد

با آمدن فصل تابستان می توانیم از میوه های خوش مزه ای که در این فصل وجود دارد نهایت استفاده و لذت را ببریم و از نعمات الهی استفاده کنیم. نهال شلیل سفید که یک میوه تابستانی می باشد می تواند به عنوان یکی از بهترین و خوش مزه ترین و پر فروش ترین میوه تابستانی از آن یاد کرد. این میوه همچنین دارای جایگاه بالایی نیز می باشد.

فروش نهال شليل سفید انجیری

استفاده های زیادی می شود و می توانند برای مصارف متعددی از آن استفاده نماییم از نهال شلیل سفید می توان در تولید انواعی از دسر همچنین تولید کنسرو و کمپوت استفاده نماییم. البته از شلیل در ساخت کیک نیز استفاده می شود که می تواند طعم و مزه خوبی را به کیکها منتقل نماید.

شلیل سفید اندازه ی نسبتا متوسطی دارد و اگر این میوه را کمی دیرتر برداشت کنند دارای رنگهای قرمز و زرد خواهد شد و چیزی شبیه هلو می شود البته منظورمان از برداشت کمی دیرتر یعنی این میوه را در فصل پاییز برداشت نمایید. از لحاظ ظاهری ممکن است این میوه یعنی شلیل با هلو شبیه هم باشند ولی اندازه های آن قطعا با یکدیگر متفاوت است و شلیل از هلو اندازه کوچکتری دارد.

کشاورزان و باغدارن زیادی هستند که  دوست دارند از نهال را خریداری نمایند و آن را باغ خود بکارند و میوه های آن را به فروش برسانند. زیرا شلیل سفید یک محصول فوق العاده بی نظیر می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی است و می توانید این میوه را به کشورهای دیگری نیز صادر نمایید پول خوبی از این راه بدست بیاورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا