کپسول آتش نشانی 6 کیلویی پودری

برای دریافت جدیدترین اطلاعات مربوط به قیمت کپسول آتش نشانی 6 کیلویی که در شهر اصفهان به فروش می رسد، باید سایتهای مختلفی را جست و جو کنید اما امروز می خواهیم با معرفی این محصول و بررسی آن شما را با این کالای حیاتی آشنا کنیم و در نهایت راهنمای خرید کپسولهای آتش نشانی و متغیرهای مختلف در تعیین قیمت آن را شرح دهیم. بدون شک کپسول آتش نشانی یکی از مهمترین کالاهایی است که در هر خانه، مغازه، خودرو و در کل هر مکانی وجود آن لازم و حیاتی است لذا به دلیل آتش سوزی و بروز خساراتهای جبران ناپذیر که احتمال آن اجنتاب ناپذیر است، وجود کپسول آتش نشانی در هر مکانی لازم و ضرروی است.

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی پودری

کپسولهای آتش نشانی انواع مختلفی دارند که هریک برای خاموش کردن نوعی از آتش کاربرد دارد، بطور مثال از کپسول پودر و گاز برای خاموش کردن اکثر آتش سوزیها استفاده می شود که رنگ بدنه آن قرمز می باشد و ترکیبات موجود در آن، پودر بی کربنات پتاسیم بعلاوه گاز بی اثر نیتروژن است که با فشار زیاد درون کپسول نگهداری می شود. کپسولهای پودری در 10 سایز مختلف به فروش می رسند که پر فروش ترین آنها که برای منازل مسکونی کاربرد دارد و کپسولهای 9 و 12 کیلویی و مدلهای کپسول 1 تا کپسول 4 کیلویی برای که برای خودرو کاربرد دارند. شما می توانید با خرید یک کپسول پودری که می تواند عموم آتشها را خاموش کند، خود را در برابر انواع آتشها بیمه کنید و جان و مال خود را در برابر آتش مصون نگهدارید.

کپسول اتش نشانی پودری

می دانید که برای خاموش کردن آتش از کپسول اتش نشانی پودری استفاده می کنند که کپسول آتش نشانی پودری دژ 6 کیلویی یکی از انواع کپسولهای آتش نشانی می باشد. آتش سوزی یکی از حوادثی است که می تواند آسیبهای جانی و مالی جبران ناپذیری را به وجود بیاورد در هر مکانی باید یک سیستم اعلام حریق و یک کپسول آتش نشانی موجود باشد تا در هنگام خطرات احتمالی آتش سوزی از آن برای اطفای حریق استفاده شود.بسیاری از افراد هنگام آتش سوزی به دنبال آب، خاک و ماسه برای خاموش کردن آتش می باشند تا آتش را خاموش کنند اما برای اینکه بخواهید برای خاموش کردن آتش از اینها استفاده کنید هم استرس زیادی را خواهید کشید هم زمان زیادی صرف خواهد شد که باعث می شود به موقع آتش خاموش نشود و خسارات زیانباری وارد شود به همین خاطر استفاده از کپسول آتش نشانی در این مواقع بسیار کاربرد دارد.

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی پودری

کپسول آتش نشانی پودری، گاز دی اکسید کربن و آب می باشند و در اندازه های 1 کیلویی، 2 کیلویی، 3 کیلویی و غیره وجود دارند که استفاده از هر یک از آنها با توجه به نوع آتش و حجم آتش صورت می گیرد. از کپسول آتش نشانی پودری برای مهار کردن آتش مایعات آتش زا مثل نفت و گاز استفاده می شود. از آنجایی که ممکن است هر لحظه به هر دلیلی آتش سوزی رخ بدهد بهتر است حتما یک نوع از کپسولهای آتش نشانی را در منزل یا محل کار یا خودروی خود داشته باشید تا هنگام آتش سوزی از آن استفاده کنید.

کپسول آتش نشانی یک کیلویی

امروزه در اکثر خانه یا ساختمانها کپسول آتش نشانی یک کیلویی وجود دارد که این نوع کالا از مدل و برندهای مختلفی برخوردار است که یکی از این برندها دژ می باشد که افراد زیادی اقدام به خرید آن برای خانه یا ساختمان مورد نظر خود کرده اند. یکی از مهم ترین وسایلی که در هر ساختمان باید وجود داشته باشد کپسول آتش نشانی نیز می باشد از همین رو شرکتهای زیادی این نوع محصول را تولید کرده اند اما برخی از آنها کیفیت لازم را ندارند که همین موضوع باعث می شود تا در آتش سوزی به خوبی و درستی کار نکند.

کپسول آتش نشانی 6 کیلویی پودری

برخی از افراد ترجیح می دهند این نوع کالا را خریداری نکنند زیرا اعتقاد دارند در هنگام آتش سوزی می توانند به راحتی آن را خاموش نمایند اما اشتباه رایجی را نیز انجام خواهند داد. همانطور که می دانید کپسول و شیلنگ آتش نشانی جزو وسایلی برای خاموش کردن آتش به شمار خواهد رفت و بهتر است بدانید این نوع کالا در زمانهای گذشته به هیچ عنوان در بین مردم رایج نبوده است، اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی به این محصول روی آوردند به همین منظور کلاهبردارن از این فرصت استفاده کرده و اقدام به تولیدات بی کیفیت این نوع کالا نموده اند. بهتر است برای خرید این نوع محصول به کمپانی یا سایتهای معتبر نیز مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا