چرا با وفاداری به خود می توانید ثروتمند شوید

چرم اشبالت گاوی

یکی دیگر از مراکز تولید و عرضه انواع چرم اشبالت گاوی در شهر همدان می باشد. اما در این قسمت سوال پیش می آید که چگونه چرم اشبالت طبیعی و مصنوعی را تشخیص دهیم؟

 اولین و راحت ترین راه تشخیص، از طریق بو می باشد؛ اشبالت طبیعی بویی شبیه به بوی حیوانات دارد اما چرم مصنوعی چنین بویی ندارد. روش دیگر برای تشخیص، این است که اشبالت طبیعی به صورت پوست کامل حیوان است و همچنین طرح و نقش یکسانی ندارد اما اشبالت مصنوعی به صورت ابعاد کاملا مشخص تولید شده و طرح و نقش یکسانی دارد.اخرین روش تشخیص، قیمت اشبالت می باشد چرا که اشبالت طبیعی قیمت بالاتری نسبت به اشبالت مصنوعی دارد.البته روشهای گفته شده صددرصد قابل تشخیص نیستند و برخی از کارشناسان می گویند که تشخیص اشبالت طبیعی از مصنوعی تنها با  انجام آزمایش به خوبی انجام می شود. اما اگر می خواهید خیالتان از بابت طبیعی بودن چرم راحت باشد بهترین راه خرید کیف چرم مردانه از یک مرکز معتبر می باشد.

چرا با وفاداری به خود می توانید ثروتمند شوید

چرم بزی طرح دار

چرم گاوی به صورت ساده و طرحدار نیز تولید می‌شود که هر کدام دارای رنگ و طرح متفاوتی بوده که طرفداران خاص خود را داشته و همه سلیقه ها را پوشش می دهد. چرم بزی طرح دار می‌توانند در برابر نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشد.

این نوع چرم دارای ضخامت مناسبی بوده و در انواع رنگ ها و طرح ها موجود است که حتی می توان در تولید انواع پوشاک مورد استفاده قرار گیرد.جنس این چرم نرم بوده به طوری که وقتی روی آن دست می کشیم، پستی بلندی بافت آن را احساس می کنیم. چرم طرح دار گاوی به هیچ عنوان تکراری نیستند و به دلیل تنوع رنگی که دارند نور را به طور یکسان انعکاس نمی دهند.این چرم بسیار گرم است و گرما را منتقل می کند. یکی از تولید کنندگان این چرم زیبا و کاربردی شهر اصفهان می باشد که آن را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند.

چرا با وفاداری به خود می توانید ثروتمند شوید

 
چرم تبریز

امروزه در کشورهای جهان اولی همچون آمریکا و آلمان کاملا ممنوع شده است به نحوی که اجازه حضور در بازار را به آنها نمی دهند. این تولیدات فقط برای جهان سومیها می باشد بهترین چرم، چرم تبریز می باشد .

اما در روش دیجیتال به دلیل استفاده از مواد گیاهی باعث آسیب رسانی به محیط زیست و سلامتی نمی شود البته متاسفانه در کشور ما ایران هنوز مضرات چرمهای کرومی اطلاع رسانی نشده و قانونی نیز برای ممنوع یا محدود کردن آن وجود ندارد.

چرا با وفاداری به خود می توانید ثروتمند شوید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا