چند راه ساده برای جذب ثروت و درآمد زایی

افتالموسکوپ مستقیم

افتالموسکوپ مستقیم یکی از تجهیزات پزشکی است که وسیله ای است بسیار کاربردی بوده و با پیشرفت علم، هر روزه تجهیزات پزشکی شامل تغییراتی می شوند تا دقت عمل آنها بالا رفته و همچنین سرعت کارها را افزایش دهند.

دستگاه های افتالموسکوپ معمولی به این صورت کار می کنند که پزشک باید پس از مشاهده ی داخل چشم توسط این دستگاه، ارزیابی های لازم را به عمل آورده و به تشخیص بیماری ها بپردازد.

اما امروزه دستگاه های افتالموسکوپ مستقیم دیجیتال به بازار عرضه شده اند که طوری برنامه ریزی شده اند تا پس از قرار گرفتن در جلوی چشم بیمار، خودشان بتوانند تشخیص های لازم را به عمل آورند و گزارش های لازم را به پزشک ارائه دهند.

کار به این شیوه سبب می شود تا خطاهای انسانی به حداقل رسیده و در نتیجه تشخیص درست افزایش می یابد. قیمت خرید افتالموسکوپ مستقیم دیجیتال اندکی بالاتر از افتالموسکوپ مستقیم ساده است.

زیرا در تولید این دستگاه از تجهیزات دیجیتالی استفاده شده است و هزینه ی ساخت آن افزایش یافته است و در نتیجه قیمت نهایی آن نیز گران تر خواهد بود.

چند راه ساده برای جذب ثروت و درآمد زایی

افتالموسکوپ دیجیتال

قطعا تا به امروز برای معاینه گوشهای خود به پزشک مراجعه کرده اید و به وسیله افتالموسکوپ دیجیتال مورد معاینه قرار گرفته اید که امروزه در علم پزشکی وسایل و ابزار به سمتی سوق پیدا کرده اند تا هرچه کوچکتر، و استفاده از آنها راحت تر باشد، افتالموسکوپ نوعی از ابزار است که در چشم پزشکی استفاده می شود که این مجموعه عرضه کننده انواع مستقیم، دیجیتالی، قلمی و دستی آن است.

در نظر داشته باشید که محصولات این مجموعه به صورت کاملاً اینترنتی و بدون نیاز به خرید حضوری می باشند لذا مشتریان می توانند این محصولات را بدون حضور واسطه اضافی در فرایند فروش از طریق عرضه کننده عمده آن به طور مستقیم خریداری کنند، در ادامه مقاله همراه ما باشید تا از زوایای مختلفی این محصول را بررسی  کنیم .

افتالموسکوپ یکی از تجهیزات پرکاربرد در علم چشم پزشکی است که عموما برای بررسی و معاینه کردن اختلالات موجود در زجاجیه و شبکیه چشم مورد استفاده قرار می گیرد

چند راه ساده برای جذب ثروت و درآمد زایی

اتوسکوپ دیجیتال

دستگاه اتوسکوپ دیجیتال نقش مهمی در تشخیص بیماریهای گوش مانند اوتیت دارد که قطعا تا به امروز برای معاینه گوشهای خود به پزشک مراجعه کرده اید و به وسیله اتوسکوپ دیجیتال مورد معاینه قرار گرفته اید ما قصد داریم تا در این مقاله شما را با قیمت خرید و فروش این محصول بیشتر آشنا سازیم.

این نوع از اتوسکوپها در بازار به وفور در طرحها و برندهای گوناگون یافت می شوند و به راحتی در فروشگاه های بزرگ لوازم تجهیزات پزشکی می توانید بیابید.

پزشکان متعددی از این محصول برای شناسایی و پیدا کردن بیماریهای مرتبط با گوش آن را مورد استفاده قرار می دهند و با آن درون گوش را مشاهده می کنند. برای معاینه ما دو نوع گوش داریم خارجی و میانی که به وسیله این تکنولوژی پزشکان به راحتی می توانند آن را مورد معاینه قرار دهند.

مشخصات فنی و ظاهری این محصول به این صورت است که از یک دسته و یک سر درست شده است که سر این دستگاه به گونه ای طراحی شده است که نور الکتریکی بسیار زیادی را می تواند تولید کند و همچنین از یک عدسی تشکیل شده که قدرت بزرگ نمایی زیادی دارد. اگر می خواهید این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایید بهتر است تا به سایت ما مراجعه کرده و آن را به صورت اینترنتی برای خود سفارش دهید.

چند راه ساده برای جذب ثروت و درآمد زایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا