ایده ها و راهکارهای میلیاردر شدن بدون هیچ محدودیتی

دزدگیر فایروال

فایروال f10 به حساس ترین سنسورهای صوتی و حرکتی مجهز بوده و پس از نصب دزدگیر فایروال در محیط مورد نظر هر گونه ورود مشکوک و غیر مجازی را در سریع ترین زمان ممکن تشخیص داده و به کمک رله های هوشمند به صورت تماس و پیام صوتی که از پیش تعیین شده است و یا پیامک و آژیر شما را مطلع می کند و هر برنامه سرقت و تعدی را نا فرجام می گذارد.

نکنه حائز اهمیت در زمینه این دزدگیرها قابلیت برنامه ریزیهای مختلف و ارتقا دسترسی و کنترل بر محیط به کمک اپلیکیشنهای مخصوص این سیستم می باشد و شما را به مدیریت کامل بر محیط می رساند و نه تنها شما بلکه لیستی از معتمدین مورد تایید می توانند با معرفی و ثبت شدن در حافظه دستگاه در مواقع بروز حوادث شما را همراهی کنند.

ایده ها و راهکارهای میلیاردر شدن بدون هیچ محدودیتی

دزدگیر پراید

در مرحله دوم یعنی قفل مرکزی درب‌های خودرو با سیمهای رنگارنگ در سیستم برق خودرو مواجه خواهید شد که هر یک از این سیمها دزدگیر پراید باید به بخش مخصوصی متصل شوند سیمهای زرد و زرد مشکی یا NO باید به قسمت مثبت ثابت اتصال یابند سیمهای COM که به رنگهای سفید و سفید مشکی دیده می شوند مخصوص اتصال به پمپ سیستم هستند و در آخر سیمهای NC که به رنگ نارنجی و نارنجی مشکی می باشند و وظیفه آن اتصال دستگاه به سیم تحریک قفل و باز سوکت فابریک است.

تحریک خودروهای پراید مدل جدید و قدیمی منفی می باشد که برای تحریک منفی دستگاه باید به سیم لادری منفی سوکت فابریک متصل شود سیم لادری یا همان سیم لای درب قسمتی است که باعث به صدا درآمدن آژیر و روشن شدن آلارم دزدگیر می شود.

ایده ها و راهکارهای میلیاردر شدن بدون هیچ محدودیتی

دزدگیر

چندین واحد کنترل یا پانل های هشدار را می توان برای دسترسی آسان در مناطق بزرگ پخش کرد که واحد اصلی مهمترین آنها است. اینجاست که سیگنال‌های تمام سنسورها و دزدگیر توسط کاربر دریافت، تجزیه و تحلیل و تایید می‌شوند.

هنگامی که چیزی غیرعادی احساس می شود، حسگرها زنگ هشداری را ایجاد می کنند که می تواند یک آژیر یا هشدار برای کاربر یا سیگنالی برای هر مقام دیگری مانند ایستگاه پلیس یا ترکیبی از هر یک از موارد بالا باشد.

با این حال، سیگنال حس شده توسط سخت افزار ممکن است هر بار دقیق نباشد. حیوانات خانگی همچون سگ خانگی، خطای انسانی، خرابی تجهیزات و عملکرد نامناسب نیز می توانند سیستم هشدار را فعال کنند.

ایده ها و راهکارهای میلیاردر شدن بدون هیچ محدودیتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا