با تلاش کم به ثروت رسیدم

آدامس کوهی

یکی از خوراکیهای خوشمزه ای که دارای خواص و فواید فوق العاده ای است، آدامس کوهی است که با توجه به کاربردهای زیادی که برای پیشگیری و درمان بیماریهای مختلف دارند، از آنها در موارد بسیاری استفاده می شود و به قدری خواص و فواید این محصولات زیاد است که در سراسر جهان به عنوان یکی از کامل ترین و با ارزش ترین مواد خوراکی شناخته می شوند که مصرف آنها به افراد مختلف توصیه شده است. طبع این خوراکی گرم است که به همین علت خواص آنها را دو چندان کرده است که همین عامل باعث شده است تا از سقز علاوه بر این که به صورت آدامس استفاده می شود، در تولید خوراکیهای دیگر نیز کاربرد دارند و همچنین عرق این محصولات نیز وجود دارد که از آنها نیز استفاده های زیادی می شود. سقز دارای مضراتی نیز می باشند که به همین علت نباید در مصرف آنها زیاده روی کرد که به مضرات آن می توان به کم اشتهایی و در برخی موارد زخم شدن دهان اشاره نمود.

با تلاش کم به ثروت رسیدم

آدامس ایرانی

واژه آدامس ایرانی، آدامس طبیعی، آدامس کوهی، آدامس درختی، آدامس گیاهی، آدامس تربانتین، آدامس کردی و … برای آدامس حاصل از سقز طبیعی رایج هستند. درواقع آدامس سقز، اصطلاح عامیانه تر و رایج آدامس طبیعی در بین مردم است. منظور از آدامس سقز، آدامس حاصل از شیره سقز یا صمغ درخت بَن است. استفاده انسان از صمغ ارزشمند درخت سقز، تاریخچه بسیار دور و درازی دارد. شیره سقز به دلیل خواص باارزش دارویی و درمانی، از دیرباز مورد توجه بوده است. بر همین اساس از گذشته بسیاری از افراد با جویدنی سقز آشنایی دارند. اما با پیشرفت تکنولوژی، در شرایط فعلی امکان تولید آدامس از سقز وجود دارد. به طوری که هم بافت و خاصیت آن حفظ شود. هم موارد بهداشتی رعایت گردیده و هم خوش طعم تر و امروزی تر ارایه شود. در این حالت سقز پایه تحت شرایط بهداشتی در محیط کارخانه و تجهیزات آزمایشگاهی و تحت نظر متخصصان فرآوری می شود. لذا راه مطمئن برای بهره ‏مندی از سقز طبیعی، تهیه آن در قالب آدامس سقز یا آدامس طبیعی از برندهای معتبر است.

با تلاش کم به ثروت رسیدم

آدامس سقزی

مرجع خرید آدامس سقزی عمده صادراتی در اکثر نقاط کشور وجود دارند که شما می توانید با مراجعه به آن مرجع ها هر مقدار از محصول را که بخواهید به آسانی خریداری نمایید این مرجع ها تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا یک محصول با کیفیت را که در خور و در شان مشتریان عزیز باشد در اختیار آن ها قرار بدهند که خوشبختانه در این زمینه عمل کرد خوبی را از خود نشان داده‌اند و علاوه بر برطرف نمودن نیازهای مصرفی مشتریان ، رضایت آن ها را نیز به خود جلب نموده اند. کیفیت آدامس سقز کوهی سقز باید هم از نظر بسته بندی و همچنین داشتن نشان استاندارد نیز مورد بررسی قرار گیرد و شما هنگام خرید این محصول حتما به تاریخ تولید و انقضای آن دقت کنید و این که طعم های که در آن به کار رفته از مواد شیمیایی نباشند که برای بدن انسان بسیار مضر بوده و توجه به این موضوع از اهمیت خاص و به سزایی برخوردار می باشد.

با تلاش کم به ثروت رسیدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا