دروازه های ثروت را با درب بر روی خودم گشودم

درب و پنجره upvc ریلی

درب و پنجره از اجزای اصلی یک ساختمان به شمار می روند که کیفیت و نوع ساختار آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

درب و پنجره upvc ریلی باتوجه به کیفیت قابل توجه و نحوه بازشوی متفاوت، یکی از مدل های بسیار محبوب بوده و با استقبال بی نظیری مواجه شده است و به دلیل استقبال فراوان از آن قیمت درب و پنجره upvc ریلی کمی گران تر می باشد.

 این محصول در ابعاد و اندازه های متنوع و با رنگبندی های گوناگون به تولید می رسد و طراحی آن به سبک های مختلف صورت می گیرد. در معرفی ویژگی های درب و پنجره upvc ریلی می توان به استحکام بی نظیر و دوام بالای آن در برابر ضربه، فشار، نم، رطوبت، سرما و گرما اشاره نمود.

دروازه های ثروت را با درب بر روی خودم گشودم

درب upvc تمام پنل

درب های تمام پنل upvc شامل مشخصات و ویژگی های مختلفی می باشند که موجب راحتی خیال مشتری از این انتخاب خواهند شد. در مصارف درب های upvc تمام پنل برای حمام و سرویس بهداشتی، که همواره با رطوبت و قطرات آب همراه می باشند ضد آب بودن، مقاومت در برابر رطوبت این درب ها از ویژگی های شاخص آن ها به شمار می رود و قیمت درب upvc تمام پنل با توجه به این ویژگی ها گذاشته می شود.

انتخاب این درب ها به عنوان درب حیاط، با دارا بودن ویژگی عایق بندی، از وارد شدن سر و صدای محیط بیرونی به داخل جلوگیری می کند.

همچنین خاصیت عایق بودن درب های تمام پنل مانع از خروج گرما یا سرمای خانه به بیرون شده و بدین ترتیب موجب صرفه جویی در مصرف انرژی خواهد شد.

دروازه های ثروت را با درب بر روی خودم گشودم

درب upvc دستشویی

حمام و دستشویی از جمله مکان هایی هستند که همواره در معرض رطوبت قرار دارند. لذا مهم است درب انتخابی، دارای خاصیت ضد آب و عدم پوسیدگی و اکسید شدن باشد.

عایق بودن و قیمت درب upvc دستشویی و حمام  از دیگر ویژگی های این محصول می باشد و این ویژگی از ورود و خروج برودت و صدا جلوگیری نموده و از مشخصات مهم این محصول است.

امکان رشد قارچ و باکتری بر روی سطح درب در این محصول وجود ندارد و قابلیت شستشو و پاک کنندگی، بدون آسیب به سطح بدنه امکان پذیر می باشد.

در صورتی که دستشویی در حیاط و محیط آزاد است، به دلیل کیفیت بالای این درب ها، نگرانی تغییر رنگ و آسیب ظاهری در اثر نور مستقیم خورشید و تغییرات آب و هوایی معنا نخواهد داشت.

دروازه های ثروت را با درب بر روی خودم گشودم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا