حلاوت و شیرینی ثروت را با عسل تجربه کردم!

عسل سبلان شهد

عوامل متعددی بر روی قیمت عسل سبلان شهد با موم تاثیر گذار است اما مهم ترین دلیل قیمت مناسب این محصول تولید فراوان آن است، کوه های سبلان شرایط تولید زیاد عسل را برای زنبورداران فراهم کرده است.

قیمت نهایی عسل شامل هزینه زنبورداران، هزینه بسته بندی و حمل و نقل آن است، زنبورداران اصولاً محصول خود را به صورت عمده می فروشند که هزینه برداشت بعدی را به دست بیاورند.

کسانی که تمایل به خرید این محصول ارگانیک و درجه یک را دارند باید نکاتی را مورد توجه خود قرار دهند.

این نکات شامل کیفیت عسل می باشد، بعضی از افراد رنگ محصصول را بنا بر کیفیت آن می دانند، اما باید به این نکته اشاره داشت، که نسبت به گیاهی که زنبور برای تولید عسل استفاده می کند، رنگ عسل نیز متغیر است و از رنگ تغریبا زرد روشن شروع می شود تا به قرمزی برسد.

حلاوت و شیرینی ثروت را با عسل تجربه کردم!

عسل طبیعی سقز

عوامل دیگری که بر قیمت عسل طبیعی سقز صادراتی یعنی همین عسل کوهی تاثیر گذار است این است که زنبوردار بتواند در این بازه زمانی چه مقدار عسل کوهی تهیه کرده باشد تا قیمت آن دقیق مشخص شود.

ویتامینهای موجود در عسل طبیعی کوهی صادراتی از قبیل ویتامین d ویتامین c ویتامین b و غیره می باشد و شما می توانید به جای شکر از عسل طبیعی کوهی استفاده کنید زیرا قند خون رو تنظیم می کند و مشکل دیابت پیدا نمی کنید.

اگر می دانستید که روزانه یک قاشق از عسل کوهی استفاده کنید بسیاری از مولکولهای مضر یا همون رادیکالهای آزاد بدن از بین می رود و بدن را در مقابل بیماریها محافظت می کند.

عسل طبیعی کوهی خطر بیماریهای قلبی و سرطان را کم می کند و باعث از بین رفتن سلولهای سرطانی در بدن می شود و کسانی که دچار ضعف بدنی می باشند عسل کوهی انرژی زیادی برای بدن تولید می کند.

حلاوت و شیرینی ثروت را با عسل تجربه کردم!

عسل طبیعی کوهستان وحشی

همچنین بسته به این که عسل را از کدام فروشگاه و یا فروشنده و با چه برندی تهیه و خریداری کنیم قیمتهای مختلفی دارد بالا و یا پایین بودن قیمت عسل طبیعی کوهستان وحشی دلیل بر اصالت محصول نمی باشد.

عسل را می توان با قیمتهای متفاوت و متنوعی خریداری کرد که بسته به نوع و میزان خرید یا فله ای و بسته بندی بودن محصول و همچنین نوع و کیفیت محصول بسیار متغیر و متفاوت است.

زیرا بسیاری از سودجویان علاقمندند که محصولات تقلبی خود را با قیمت بالا به عنوان عسل کوهستان اصل به مشتریان عرضه نمایند.

طبیعتا محصولات با کیفیت بالا قیمت بالاتری نیز دارند اما برخی اوقات با خریدهای بیشتر و یا در تخفیفات فصلی و در شرایط استثنایی می توان محصول عسل طبیعی را با قیمت بسیار عالی خریداری و تهیه نمود.

حلاوت و شیرینی ثروت را با عسل تجربه کردم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا