پول را مثل آب خوردن جمع کنید

زیباترین مدل های سرویس سینی پلاستیکی سال ۹۹

سرویس های آشپزخانه آراد پلاست از مهمترین سرویس هایی هستند که هر تازه عروس به هنگام رفتن به خانه بخت، آنها را به همراه خود برده تا بتواند استفاده های لازم جهت آشپزی یا پذیرایی را از آنها به عمل بیاورد.

البته که در کنار تازه عروسان، خانم های خانه دار دیگر هم از این سرویس ها استقبال زیادی کرده و آنها نیز از دیگر مصرف کنندگان این محصولات می باشند.

در هر حال باید گفت که با آپدیت های اعمال شده در تولید این سرویس ها، خوشبختانه شاهد ارائه زیباترین و خاص ترین مدل های سرویس سینی از جمله سرویس های پلاستیکی که بیش از سایر سرویس ها، مورد توجه واقع شده اند.

کارخانه تولید رنده استیل اعلا در خراسان انواع رنده استیل را نیز تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پیش از اینکه تعدادی از این مدل ها را برایتان برشمریم؛ باید بگوییم که سرویس سینی شامل چند دست سینی کوچک، متوسط و بزرگ شده و هر یک از آنها به عنوان سینی آشپزی برای خرد کردن گوشت، سبزیجات و … مورد استفاده واقع شده و یا به عنوان سینی پذیرایی مورد کاربرد قرار می گیرند.

پول را مثل آب خوردن جمع کنید

مبل یافت آباد

بیشتر مراکز فروش مبلمان و بزرگ‌ترین آن ها که خلیج فارس ها هستند زیرمجموعه بازار مبل یافت آباد هستند که ساعت کار بازار مبل از 9 صبح شروع می‌شود و تا 9 شب ادامه دارد و شما در این بازه می توانید مبلمان خود را خریداری کنید.

جالب است بدانید که این بازار مبل در روزهای تعطیل و آخر هفته ها هم مشغول فعالیت است.

 یافت آباد در منطقه 17 شهرداری تهران در اتوبان آیت الله سعیدی در چهارراه یافت آباد قرار دارد و شما با وسیله نقلیه های مختلف می توانید به آن دسترسی داشته باشید و نزدیکترین ایستگاه مترویی که شمارا به یافت آباد می‌رساند ایستگاه مترو آزادگان است.

همان طور که گفتیم قیمت مبل ها در بازار یافت آباد آنقدر تنوع دارد که شما با هر میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید می توانید مبل خود را خریداری کنید و قیمت ها از 3 تا 4 میلیون برای ست های 7 نفره شروع می شود و تا 80 میلیون هم ادامه دارد.

البته این رنج قیمت مربوط به مبل های راحتی بود و همان طور که می دانید قیمت مبل های کلاسیک و استیل بالاتر از این مقدار است.

پول را مثل آب خوردن جمع کنید

 

مبل راحتی ایتالیایی

تولیدکنندگان قدیمی از سال ۲۰۰۸ میلادی شروع به ساخت انواع مبل راحتی ایتالیایی نمودند که دارای طول عمر بالایی می باشند.

یک نکته بسیار جالب برای اینکه بدانید مبل شما در فضای مورد نظر قرار می گیرد مناسب است، این می باشد که شکل مبل خود را از مجله جدا کنید و روی زمین قرار دهید. 

این به شما اجازه می‌دهد تا بررسی کنید که فضای کافی برای قدم زدن در آن دارید و چه مقدار فضای کافی برای دیگر چیدمان باقی می ماند.

اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید چند ترفند طراحی وجود دارد که می توانید برای ایجاد فضای مناسب استفاده کنید. مبلهایی که دارای پشت و پایه های بلند تر هستند باعث می شوند نور بیشتری در اطراف آن جریان داشته باشد و این موضوع باعث می‌شود اتاق شما بزرگتر به نظر برسد.

پول را مثل آب خوردن جمع کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا