با کارآفرینی ثروت به دنبال من افتاد

فوم بتن 1401

قیمت هر نوع فوم بتنی بر اساس نرخ مصوب همان سال و همچنین نوسانات ارزی متفاوت می باشد بنابراین برای اطلاع از قیمت روز فوم بتنی می توانید به سایت های فروش معتبر مراجعه نمایید.

فروش فوم بتن 1401 با حجم های مختلف و به صورت مستقیم، در مراکز مختلف کشور انجام می شود که همواره مناسب ترین قیمت های روز بازار را ارائه می دهند و دلیل آن نیز عرضه مستقیم محصولات می باشد.

بتن سبک از مصالح امروزی در ساخت سازه های سبک است و به دلیل وزن کمتر نسبت به بتن معمولی وزن سازه را نیز کاهش می دهد و قیمت بتن سبک که بر اساس نوع بتن سبک تعیین می شود هزینه های ساخت و ساز را نیز پایین می آورد.

بتن سبک به شکل سنگ دانه های متخلخل است و وزن این بتن ها کاهش داده شده است اما به ازای کاهش وزن مقاومت و استحکام این بتن ها افزایش یافته است و تاریخچه استفاده از بتن سبک قدمتی حدود صد ساله دارد.

با کارآفرینی ثروت به دنبال من افتاد

فوم عایق بازتابنده

قیمت فوم عایق بازتابنده با توجه به ضخامت، ابعاد و مواد اولیه ای که تولید شده است گره خورده است و با برآورد این هزینه ها نرخ نهایی مشخص می شود.

فوم عایق بازتابنده دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ انعطاف پذیری، کشسانی، تحمل حرارت، تحمل وزن بالا و سبک بودن

از فوم عایق بازتابنده در چه مصارفی استفاده می شود؟ جلوگیری از نم دادن ساختمان و متعادل کردن هوای ساختمان

با کارآفرینی ثروت به دنبال من افتاد

فوم سقفی به روز

حال در این جا می خواهیم از مشخصات فوم سقفی به روز ۲۵ سانتی با وزن ۱۴۰۰ گرمی صحبت کنیم از جمله مشخصات این فوم ها به ابعاد ۲۵ در ۵۰ در ۲۰۰ سانتیمتر می توان اشاره کرد.

وزن تقریبی این دسته از فوم ها ۱۴۰۰ گرم است از طرفی این فوم ها دارای کد ده رقمی تایید شده از سوی سازمان ملی استاندارد است و تاییدیه برجسته و هولوگرام را از زیر مجموعه های تایید کننده گرفته است.

از سوی دیگر مطابق با آیین نامه های به روز محصول کند سوز بوده و در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی را از خود نشان داده و از طرفی این محصول با مواد اولیه مرغوب و ریز دانه هایی که چسبندگی بالایی دارد. از آنجا که از گرانول های ریز تولید شده است عایق صوتی بسیار خوبی می باشد.

با کارآفرینی ثروت به دنبال من افتاد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا