ثروت چشم گیر خود را مدیون گلاب هستم

گلاب سه آتیشه

گلاب سه آتیشه یکی از بهترین و غلیظ ترین انواع گلاب می باشد. هر چه مقدار گل محمدی در عمل تقطیر بیشتر باشد مطمئنا گلاب به دست آمده بو و عطر بیشتری دارد و کیفیت آن هم بالاتر می رود. به قولی درجه ی غلظت گلاب بیشتر می شود، اگر برای سه بار عمل تقطیر را تکرار کنیم، البته مقداری گل محمدی را دوباره برای بار سوم به مایع بدست آمده اضافه می کنیم و بعد از این فرایند گلاب سه آتیشه را داریم. یکی از کاربردهای اصلی این نوع عرق می توان به مصرف آن در صنعت آشپزی، کیک پزی و حتی بستنی سازی اشاره کرد. تنها استشمام بوی گلاب به آدم حس آرامش می دهد چه برسد به اینکه با آن شربت گوارایی درست کنید و نوش جان بفرمایید.

ثروت چشم گیر خود را مدیون گلاب هستم

گلاب معراج

در هنگام خرید گلاب معراج به آرم شرکت معراج و نشان سیب سلامت درج شده روی این محصول توجه کافی داشته باشید. قیمت گلاب معرج هم مانند سایر برند ها و عرقیجات دیگر، در درجه اول با توجه به درجه کیفیت آن معین می شود. گلاب معراج در انواع گلاب سه آتشه، گلاب دو آتشه، گلاب سنگین، گلاب سبک و گلاب پس آب تولید می شود که هر کدام به نسبت خلوص خود، وزن و نوع بسته بندی قیمت های متفاوتی نیز دارند. علاوه بر این عوامل کمی و کیفی که به آن اشاره شد، نحوه تولید (صنعتی یا سنتی)، هزینه های تولید، نیروی انسانی، نگهداری، حمل و نقل و توزیع گلاب هم در قیمت نهایی آن موثر است.

ثروت چشم گیر خود را مدیون گلاب هستم

گلاب اصل خانگی

گلاب اصل خانگی به دلیلی کیفیت بالایی که دارد طرفدرارن زیادی را به خود جذب کرده است. این قطره گیاهی نیز بر گرفته از گل سرخ است و برای افزایش میل جنسی و درمان سرد مزاجی برای بانوان به کار می رود. درمی یابیم که گلاب نیز چنین خصلتی داشته که ریشه در ذات پر از عشق و شور گلهای سرخ محمدی دارد که البته خواص پزشکی و دارویی گلاب به همین جا ختم نمی شود. این مایع محبوب و البته گران قیمت برای درمان سردرد، عفونت باکتریایی، درمان زخم، تشنج، گلو درد، رفع خستگی چشم و بهبود بینایی، کاهش فشار خون، رفع استرس و نگرانی نیز به کار می رود. محصول مورد نظر خاصیت تب بر نیز داشته و از بین برنده بوی بد دهان و حتی بدن می باشد.

ثروت چشم گیر خود را مدیون گلاب هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا