با تلاش و برنامه ریزی میلیونر شدم

سبد میوه 18 کیلویی

سبد میوه 18 کیلویی به منظور حفظ و نگهداری محصولات برداشت شده کشاورزان تهیه و تولید شده است. قیمت سبد میوه 18 کیلویی با توجه به شرایط آب و هوایی محیط کشت، تقاضای کشاورزان و باغداران نسبت به خرید این محصولات کاملا متفاوت است. قیمت گذاری این محصول با توجه به وزن آن ها انجام می‌شود و این محصول را میتوانید از 70 تومان تا 400 تومان تهیه کنید .امتیاز مثبت این محصول قابل بازیافت بودن آن است و به راحتی به چرخه تولید و مصرف باز میگردد. خرید سبد میوه 18 کیلویی عمدتا توسط باغداران صورت می گیرد.

با تلاش و برنامه ریزی میلیونر شدم

سبد میوه رنگی

سبد میوه رنگی ظرفی است که آن را با انوع میوه ها پر می کنند‌ و از آن استفاده های متنوعی مانند ظرف سرو، و یا دکوری بهره می بردند. سبد میوه رنگی با قیمت های مختلفی بفروش می رسد که بسیاری از آنها از کیفیت خوبی برخوردار هستند. یک سبد میوه کارآمد فقط توسط خود شما قابل شناسایی است و شما باید بر حسب نیاز خود آن ها را تهیه کنید. سبدهای میوه به طور سنتی به عنوان هدیه داده می شود که میتوان در این مورد از سبد میوه رنگی استفاده کرد. یک سبد میوه معمولی ممکن است حاوی سیب، پرتقال، موز، نارنگی، انگور یا گریپ فروت باشد.

با تلاش و برنامه ریزی میلیونر شدم

سبد پلاستیکی زیتون

سبد پلاستیکی زیتون در بسیاری از مزارع و باغات کشاورزی، کارخانجات و کارگاههای صنعتی و غیره کاربرد دارد و توانسته است جایگاه ویژه ای در برابر سایر سبد های موجود در بازار را به خود اختصاص دهد. امروزه استفاده از سبد پلاستیکی زیتون در سایزبندی و مدل های گوناگون و همچنین رنگ بندی های متنوع در بسیاری از باغات درخت زیتون رایج است. کشور ایران یکی از کشورهای موفق در زمینه تولید زیتون در سطح جهان می باشد و شهر رودبار را می‌توان یکی از شهرهای تولید کننده زیتون در سطح کشور دانست. یکی از ملزومات اساسی برای برداشت زیتون در بسیاری از باغات، وجود سبد پلاستیکی می باشد.

با تلاش و برنامه ریزی میلیونر شدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا