تلاش و هدف زندگی رو ثروتمند میکنه

سرعت گیر خیابانی

سرعت گیر خیابانی، سرعت گیرهای پلاستیکی، فلزی، لاستیکی و آسفالتی از پرکاربردترین انواع سرعت گیرها در معابر شهری و جاده ای به شمار می روند.

تقاطع های مسکونی، محل های عبور عابر پیاده، مناطق نزدیک به مدارس و بیمارستان ها از مهمترین محل هایی هستند که نیاز بالایی به سرعت گیر دارند.

در صورتی که از سرعت گیرها در مکانهای مناسبی استفاده شود می تواند به میزان قابل توجهی جلوی ترافیک و تصادفات را بگیرد همچنین شما می توانید برای خرید سرعت گیر پلاستیکی دست دوم به مجموعه ی ما سر بزنید و بهترین نوع این محصول را با دوام بالا از ما تحویل بگیرید.

سرعت گیرها از مواد اولیه ی بسیار مناسب تهیه می شود که به راحتی نیز خراب نمی شود به همین خاطر می توان از دست دوم این وسیله نیز استفاده داشت سرعت گیرها به این دلیل که امنیت جاده را زیاد می کنند بسیار ضروری و لازم هستند.

تلاش و هدف زندگی رو ثروتمند میکنه

سرعت گیر جاده ای

سرعت گیر جاده ای در پایین نگه داشتن سرعت بیش از حد خودرو موثر است و استفاده از آن در سراسر جهان بسیار چشمگیر است.

قیمت سرعت گیر جاده ای امروزه بستگی به عوامل زیادی در حال تغییر است.

این عوامل شامل: تهیه مواد اولیه، هزینه نیروی انسانی، هزینه دستگاه تولید و هزینه حمل و نقل می باشد.

بازه قیمتی سرعت گیر جاده ای از 300 هزارتومان الی 500 هزار تومان میباشد.

قیمت مناسب این نوع از سرعت گیر ها به این دلیل است که از مواد بازیافتی ساخته می شوند و سازگار با محیط هستند.

بنابراین این مجموعه فروش بهترین نوع سرعت گیر جاده ای را بدون محدودیت در زمان و مکان و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

خریداران برای خرید منصفانه می‌ توانند از طریق این سایت اقدام کنند و با شماره درج شده در این صفحه با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

تلاش و هدف زندگی رو ثروتمند میکنه

سرعت گیر 33*90

سرعت گیر 33*90 از بهترین متریال های اولیه و با استفاده از نخ و لاستیک مخصوص ساخته شده است، لذا برای اطمینان از کیفیت کالا قبل از خرید به نکات زیر دقت بفرمایید:

سرعت گیر 33*90 باید دارای ابعاد و ارتفاع کاملا استانداردی باشند.

بر روی سرعت گیر باید علائم هشدار راننده یا همان علائم زرد و قرمز نصب شده باشد تا راننده قبل از رسیدن به مانع سرعت خود را کاهش داده تا به ماشین صدمه ای وارد نشود.

این سرعت گیرها در رنگ ها و اشکال متنوعی در بازار ارائه می شوند، لذا جهت اطمینان از کیفیت برند حتما به معتبر بودن محل فروشگاهی مورد نظر دقت بفرمایید.

تلاش و هدف زندگی رو ثروتمند میکنه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا