حوزه پرسودی که مرا به ثروت رساند

خوراک ماهی خاویار

خوراک ماهی خاویار در واقع همان غذایی است که به ماهیان خاویار در هنگام پرورش و تولید می دهند و به ادامه و افزایش نسل این ماهیان رابطه‌ی مستقیم دارد.

ماهیان خاویاری به دلیل تولیدات خاویار باارزش و گرانقدر از دسته گونه های بسیار ارزشمند به حساب می‌آید.

مجموعه ما دراین امر به شما کمک می کند تا بتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید شما با تماس به کارشناسان ما و مراجعه به سایت ما می توانید از قیمت و کیفیت خوب این محصول مطلع شوید.

از مشخصات خوراک ماهی می توان به وجود پروتئین در آن اشاره داست که درصد قابل توجهی دارد و باعث رشد سالم ماهی می گردد.

همچنین مواد معدنی همچون منیزیم و آهن و همینطور ویتامین های مختلف در این غذای ماهی وجود دارند که همه آنها برای رشد مناسب ماهی لازم هستند.

حوزه پرسودی که مرا به ثروت رساند

خوراک ماهی قزل آلا

قیمت خوراک ماهی قزل آلا نسبت به موارد زیادی تایید می شود از آنجایی که تنوع بسیار بالایی دارد می توان گفت از بازه قیمت گسترده ای برخوردار است، محدوده قیمت این محصول از 20 تا 200 هزار تومان می باشد.

از طرفی امروز ما شاهد نوسانات بازاری هستیم که باعث شده قیمت ها همواره در حال تغییر باشند که این موضوع سبب شده بسیاری از خریداران ناراضی باشند.

اما مجموعه ما تدابیری در این باره اندیشیده و می‌تواند بهترین قیمت و کیفیت را به شما ارائه دهد است اگر می خواهید از این شرایط بهره مند شوید از طریق راههای ارتباطی با ما تماس بگیرید.

ماهی های قزل آلا اگر در شرایط طبیعی باشند مواردی مانند حشرات آبزی، ماهی های فوق العاده ریز، کرم ها و حتی سخت پوستان را تغذیه می کنند تا بتوانند یک رشد مناسب داشته باشد اما در ماهی های پرورشی این گونه نیست.

ماهی قزل آلا در شرایط پرورشی به خوارک تر با رطوبت 50 تا 70 درصدی نیاز دارد که به صورت دست ساز تهیه می شود.

حوزه پرسودی که مرا به ثروت رساند

خوراک ماهی صنعتی

مجموعه ما با بیش از چند دهه فعالیت موثر در خوراک ماهی صنعتی توانسته که اعتبار بسیاری در داخل و خارج از مرزهای ایران بدست آورد.

و در خوراک ماهی نامی آشنا با گوش های تمام افراد فعال در صنعت پرورش ماهی تا اشخاص معمولی که از نوع خاصی از ماهی نگهداری می کنند، باشد.

خوراک ماهی انواع مختلفی از قبیل خوراک خشک شده، فریز شده و یا موجودات زنده که هر کدام ترکیبات اولیه به کار رفته برای تولید آن ها و همچنین قیمتشان متفاوت است.

حوزه پرسودی که مرا به ثروت رساند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا