افراد هوشمند در کسب و کار و درآمد موفق‌تر هستند

سردخانه

شرایط خرید و استفاده از سردخانه فریونی به صورتی است که قیمت آن نسبت به ابعاد آن متفاوت می باشد با توجه به اینکه در تمامی دستگاه های سرمایشی خانگی و صنعتی و همچنین انواع خودرو ها از گازهای فریون استفاده می شود که هرکدام از این گازها نسبت به استفاده ای که از آنها می شود دارای ترکیباتی خاص و زیسست محیط می باشند البته محدودیت استفاده از مبردها یا گازهای فریونی می باشد که می تواند مورد توجه قرار گیرد.

مراحل خنک کردن و سرما دهی این محصولات به گونه ای است که کمپرسورها مبرد را فشرده سازی کرده و به قسمت کندانسور انتقال می دهند بعد از اینکه به این قسمت رسیدند توسط فنهایی که تعبیه شده است مبرد یا گاز فریون سرد شده و دمای آن کم می شود.

همچنین باتوجه به میزان برودتی که باید حاصل شود می تواند به صورتهای مختلفی استفاده شود نمونه های کوچکتر این محصولات فریزرهای خانگی و صنعتی هستند که با نوع گازهای برودتی R134 و R22 استفاده می شوند هرکدام از آنها می تواند به صورتهای مختلفی تولید شوند و برای استفاده از آنها بهره برده شود.

افراد هوشمند در کسب و کار و درآمد موفق‌تر هستند

سردخانه بالای صفر

کندانسور: در شرایط یکسان معمولا در سردخانه بالای صفر کندانسور بزرگتر می باشد. اواپراتور: در سردخانه بالای صفر اواپراتور بزرگتر از سردخانه زیر صفر می باشد. کمپرسور: معمولا قدرت کمپرسور در سردخانه های بالای صفر به نسبت سردخانه زیر صفر بیشتر است.

دیفراست: همانطور که می دانید، در سردخانه های بالای صفر زمان یخ زدایی و دیفراست کمتر از زیر صفر می باشد.

شما عزیزان اگر قصد خرید این محصولات را دارید می توانید از طریق سایت مجموعه ی ما اقدام نمایید و با مشورت از طریق مشاوران مجموعه محصولی را که مورد نیاز است را خریداری نمایید و آن را با قیمتی باورنکردنی در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

افراد هوشمند در کسب و کار و درآمد موفق‌تر هستند

سردخانه صنعتی میوه

لبنیات یا بستنی که یکی از محصولات می باشد تا اینکه نباید گرم شود که خراب شوند باید در سردخانه صنعتی میوه یا لبنیات  نگهداری شوند. باید خاطر نشان کرد که این محصول دارای درجه بندی از لحاظ سرد کردن که شما می توانید نسبت به محصول این کار را انجام دهید.

تنوع در مدلهای سرخانه بالای صفر زیاد می باشد که شما می توانید این محصول را نسبت به کاربردی که دارید تهیه و مورد استفاده قرار بدهید.

عملکرد مناسبی که این دستگاه بر اساس کارایی که دارد انجام می شود توجه مردم حتی خارج کشور را نیز به خود جذب کرده است.

شما می توانید از این دستگاه در قسمتهای مختلف مانند رستوران، کارخانه صنعتی، بیمارستان برای نگه داری دارو و غیره مورد استفاده قرار بدهید.

محصولاتی که با گرما دچار فاسد شدن می شود باید در سردخانه بالای صفر نگهداری شوند تا از رشد باکتری جلوگیری به عمل بیاید.

از گذشته تا به امروز روشهای مختلف برای نگهداری میوه و سبزیجات همچون هویج نارنجی وجود دارد که امروزه از سردخانه بالای صفر استفاده خواهند کرد که عملکرد بهتری خواهد داشت.

افراد هوشمند در کسب و کار و درآمد موفق‌تر هستند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا