پولسازی به سبک جدید تایید شد

زغال دینام ال 90

زغال دینام ال 90 مانند دیگر خودروهای موجود در بازار یک وسیله مصرفی است و بعد از مدت معین باید تعویض شود تا خودرو عملکرد بهتری داشته باشد.

زغال یک نوع قطعه است که در تمام خودروها وجود دارد این قطعه باعث می‌ شود که برق در داخل خودرو جریان داشته باشد.

موقعی که زغال وجود داشته باشد به صورت پیوسته در تمام مدت روشن بودن خودرو برق تولید می‌ کند و این از ویژگی های بارز این قطعه محسوب می شود.

زغال مورد نظر انواع مختلفی دارد که با نام های سه زغال و دو زغال تولید و به صورت انبوه وارد بازار می شود و هر کدام از آنها کارایی خاص خود را دارند

پولسازی به سبک جدید تایید شد

زغال دینام پژو 405

زغال دینام پژو 405 که به آن ها جاروبک نیز می گویند قطعه ای برای انتقال جریان برق میان سیم های ساکن و متحرک است.

یعنی این که زغال های دینام در موتورهای الکتریکی و مولدهای برقی و هم زمان کاربرد دارند.

این زغال ها وظیفه ی منتقل کردن جریان برق از شین ها را به سیم ها دارد.

زغال دینام پژو دارای ویژگی هایی مانند تولید برق جهت شارژ متناوب باتری خودرو و تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی در موتور می باشد.

این قطعه تامین کننده برق باتری، چراغ ها، بخاری، استارتر و کولر خودرو است و در صورت سوختن عملکرد تمام این قطعات مختل می شود.

در مدل های جدید این قطعه بنام آلترناتور، جریان زیادی از ذغال دینام عبور نمی کند بنابراین نیازی به وجود ذغال های بزرگ نمی باشد.

مدل آلترناتور آن که در خودرو های جدید بکار می رود، زمانی که موتور خودرو درجا کار می کند انرژی لازم را تامین می کند.

پولسازی به سبک جدید تایید شد

زغال دینام پژو 206

همانطور که می دانید یکی از ماشین هایی که سرعت بسیار خوبی دارد پژو 206 است که زغال دینام پژو 206 بسیار با کیفیت است و در حین ساده بودن نقش حیاتی را ایفا می کند.

زغال دینام 206 در ظاهر یک وسیله کوچک و ساده ای به نظر می آید ولی باید توجه داشت نبود همین قطعه کوچک باعث عدم روشن شدن خودرو می شود.

برق باطری برای روشن شدن چراغ ها، کولر، بخاری و حتی بازو بسته شدن شیشه های ماشین کافی نیست، در اینجا دینام خودرو به وسیله زغال به کمک برق رسانی خودرو خواهد آمد و با تولید برق باعث شارژ باطری می شود.

پولسازی به سبک جدید تایید شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا