ردکردن این

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟

همه ما با پرسش‌های مختلف در استوری‌های اینستاگرام روبه‌رو شده‌ایم، اما چگونه کاربران چنین کاری را انجام می‌دهند؟ در این مطلب نحوه سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.

چندین سالی می‌شود که اینستاگرام امکان سوال پرسیدن را برای کاربران فراهم کرده و این کار از طریق استیکر Questions صورت می‌گیرد. البته غیر از این استیکر، می‌توانید با نظرسنجی (Pollsاسلایدر و همچنین کوییز (QUIZ) هم به نوعی از فالورهایتان سوال بپرسید. با این وجود ما در این مطلب می‌خواهیم نحوه استفاده از استیکر Questions در استوری اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

نحوه سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

برای استفاده از استیکر Questions در اینستاگرام، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • اپ رسمی اینستاگرام را روی دستگاه های اندرویدی یا آیفون خود اجرا کنید.
  • به سمت راست سوایپ کنید تا به بخش استوری‌ها دست پیدا کنید.
  • مانند همیشه عکس یا فیلم بگیرید.
  • در ادامه روی آیکون استیکرها ضربه بزنید.
  • استیکر Questions را انتخاب کنید. این استیکر امکان سوال پرسیدن را برایتان فراهم می‌کند. البته می‌توانید از فالورهایتان بخواهید که از شما سوال بپرسند.
  • در باکس روی عبارت Ask me a question ضربه زده و سوال مدنظرتان را تایپ کنید.
  • در بالای کیبورد، چندین رنگ درون دایره‌ها به چشم می‌خورند که با انتخاب هرکدام از آن‌ها، رنگ استیکر سوالات تغییر می‌کند.
  • گزینه Done در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید.
  • در نهایت می‌توانید ابعاد استیکر سوالات و همچنین محل قرارگیری‌اش را تغییر دهید.
سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

در کنار استیکر Questions، می‌توانید از استوری خود از استیکرهای دیگر و حتی گیف هم استفاده کنید، با این حال از آنجایی که می‌خواهید تمرکز روی سوال مدنظرتان یا سوال کاربران از خودتان باشد، پیشنهاد می‌کنیم تنها به سراغ همین استیکر بروید و استوری‌تان را شلوغ نکنید.

پس از انجام تمام مراحل بالا، مانند یک استوری معمولی آن را با دنبال‌کنندگان (فالورها) یا دوستان نزدیک (Close Friends) به اشتراک بگذارید.

نحوه پاسخ به سوالات استوری اینستاگرام

پاسخ دادن به سوالات کاربران در استوری های اینستاگرام بسیار ساده است و وابسته به پاسخ‌تان، ممکن است چندین ثانیه وقت‌تان را بگیرد. تنها کاری که باید انجام دهید، لمس استیکر سوال در هنگام مشاهده استوری است. در ادامه باید پاسخ‌تان را تایپ کرده و گزینه Send را انتخاب کنید. البته جای پاسخ به سوال، می‌توانید از فردی که آن را دنبال می‌کنید، سوال هم بپرسید. در حقیقت این کار بستگی به کاربری دارد که از استیکر Questions در استوری‌اش استفاده می‌کند.

چطور پاسخ سوالات را ببینیم؟

مشاهده پاسخ‌ها به سوالات مشابه دیدن واکنش کاربران به سایر استوری‌های شماست، با این تفاوت که پاسخ‌ها یا سوالات کاربران را می‌توانید ببینید. در حقیقت در بخش بالای پنل مشاهده واکنش‌ها به استوری، پاسخ‌ها یا سوالات وجود دارند. شما می‌توانید پاسخ‌ها یا سوالات را درون یک استوری جدید با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر واکنشی مناسب نبود، امکان حذف آن وجود دارد.

سوالات متداول درباره سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام

چگونه در استوری اینستاگرام سوال بپرسیم؟

برای پرسیدن سوال در استوری اینستاگرام باید استیکر Questions را انتخاب کرده و از دیگران سوال بپرسید و یا از آن‌ها بخواهید که از شما سوال بپرسند.چه روش‌هایی برای سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام وجود دارد؟

در کنار استیکر Questions در استوری اینستاگرام، می‌توانید از طریق نظرسنجی یا Polls و همچنین اسلایدر و QUIZ هم به نوعی از فالورهای خود سوال بپرسید.سوال چند ساعت در استوری ها باقی می‌مانند؟

سوال مانند خود استوری، تا 24 ساعت باقی می‌ماند و فالورها می‌توانند آن را به مدت 24 ساعت ببینند و به آن پاسخ دهند. البته می‌توانید زودتر از این زمان هم مانند استوری‌های عادی، آن را حذف کنید.

اشتراک‌گذاری:

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

07bd3b64-cf3d-4d4d-bd39-e475c63f3882
161136e8-dbd7-409c-91d9-e2fa9ad02b6f
92878c30-60ad-4d4d-a81c-08a15ba2af23
796ec2f0-3ca2-465f-b720-f18548fb9231
خواندنی
شبکه‌های اجتماعی
پربیننده‌ترین
دسته‌بندی‌ها
تبلیغات متنی
پیشنهاد سردبیر